طراحی گرافیک

طراحی گرافیک چیست؟

شامل هر چیزی است که میتواند ظاهر متفاوتی به کسب و کار شما ببخشد. مانند آیتم های چاپی و یا آیتم های دیجیتال که در تلفن همراه و یا در فضای مجازی نمایش داده می شوند. در واقع طراحی گرافیک پیام شما را به شیوه‌ای هنرمندانه به مخاطب منتقل می‌کند به همین دلیل اهمیت طراحی گرافیک بسیار قابل توجه است.

هدف اصلی طراحی گرافیک چیه؟

انتقال بهتر پیام به مخاطبان به روشی تاثیر گذار ، یکی از اصلی ترین اهداف طراحی گرافیک می باشد.مهم ترین نقش طراحی گرافیک در زمینه معرفی محصولات و خدمات است. اگر شما بهترین محصول را هم داشته باشید ولی نتوانید محصول خود را به گونه ای که هست نمایش دهید کسی به محصولات شما علاقه مند نخواهد شد. در واقع به هر طریقی ، شما باید ویژگی ها ، مزایا و تمایزات محصول یا خدمات خود را بصورت تصویری به مشتریان خود منتقل کنید پس نیازمند وجود طراحی گرافیک هستید.

اهمیت بسته‌ بندی برای کالا و محصولات چیست ؟

اهمیت گرافیک در دنیای کنونی :

برای چند لحظه چشمان خود را ببندید. دنیایی را تصور کنید که هیچ طراحی گرافیکی در آن وجود نداشته باشد. حتما شماهم به این نتیجه می رسید که حتی تصور دنیای بدون رنگ هم بسیار سخت است. دنیایی بدون اشکال، خطوط، رنگ های و سایر جلوه های بصری دیگر.
اهمیت طراحی گرافیک آنقدر بالا است که می توان به این نکته اشاره کرد، امروزه همه شهرها زیبایی خود را مدیون گرافیک هستند.
90 درصد از اطلاعات منتقل شده در مغز انسان بصری است ، بنابراین کسب و کار شما برای برقراری ارتباط با اهداف خود به طراحی قوی نیاز دارد.