پرسش های متداول

مزیت همکاری با آرشا چیست ؟

تیم آرشا تشکیل شده از جوانان متعهد و خلاق ، که با به روز ترین متد اجرایی و بیش از 3 سال سابقه در زمینه های تصویر و تدوین ، طراحی گرافیک ، ساخت وبسایت و سئو سعی در کسب رضایت شما و به نتیجه رساندن کسب و کار شما دارند .

آرشا در چه شهر هایی خدمات ارائه میدهد؟

تیم آرشا در قالب یک همراه دور کار با کسب و کار های مختلف از سراسر ایران همکاری میکند .

در مواردی ماند تصویر برداری که نیاز به حضور تیم هست تا جایی که بودجه بندی پروژه ی مورد نظر اجازه دهد سعی داریم تمامی شهر های کشور عزیزمان ایران را پوشش دهیم .

هزینه ی خدمات تیم آرشا به صرفه است ؟

رسالت مجموعه ی ما همواره بر این بوده که کمکی برای کسب و کار ها باشیم .

در خصوص هزینه ها همیشه رضایت شما  را جلب خواهیم کرد .

آرشا با ورد پرس کار میکنه ؟

بله ، همانطور که میدانید وردپرس یکی از سیستم های مدیریت محتوای پر طرفدار و همچنین بسیار کامل هست ، پس ما با استفاد از وردپرس به تمامی نیاز های شما پاسخ میدهیم و همچنین به شما در صورت نارضایتی ضمانت بازگشت وجه میدهیم .

آیا وب سایت نیاز به مجوز دارد ؟

خیر، در حال حاضر راه‌اندازی وب‌سایت نیاز به مجوز ندارد. می‌توانید (مانند بسیاری از افراد دیگر) وب‌سایت خود را داشته باشید.و با آن به درآمدزایی بپردازید. اما برای جلب اعتماد هرچه بیشتر مشتریانتان بهتر است که به سراغ دریافت اینماد نیز بروید. داشتن “نماد اعتماد الکترونیک” سبب اطمینان هرچه بیشتر کاربرانتان می‌شود. به این ترتیب کاربران مطمئن می‌شوند که هویت دانده‌ی سایت کنترل شده است و ارائه خدمات آن سایت به درستی انجام می‌شود.

پرسش های متداول

پاسخ خود را پیدا نکردید ؟